KURUMSAL

İntermed Hakkında

1986 senesinden bu yana, kurucumuz GM Hakan KARACA’nın başkanlığında, birbirinden değerli ve tecrübeli personeli ile Gümrük Müşavirliği konusunda faaliyet gösteren grubumuz, 35. yılında INTERMED Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak çalışma hayatına devam etmektedir.
Şirketimiz, İthalat ve ihracat konusunda faaliyet gösteren birbirinden değerli, ulusal ve uluslararası firmalara, gümrükleme ve gümrük mevzuatı konularında, Türkiye dahilinde tüm gümrüklerde 35 yılı aşan süredir danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmalarımızın ithalat ve ihracat departmanı olarak görürüz. Bu sebeple Gümrük İdarelerine ve mevzuata karşı hukuki sorumlulukları da göz önüne alarak, danışmanlığını yaptığımız firmaların menfaatlerini gözetmeyi, korumayı ve en kaliteli biçimde temsil etmeyi ilke olarak benimsemişizdir.
Müşteri memnuniyeti misyonumuzdur. Gümrükleme ve mevzuat danışmanlık hizmetlerinde, kalitemizi ve tecrübemizi sergilememiz en önemli ilkemiz olmuştur. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucunda oluşan referanslarımızın ışığında, verimli, başarılı, güvenli ve uzun vadeli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz.
Bu inancımızı; sizlerle paylaşırken, işbirliğimizin hem sizleri, hem de bizleri mutlu edeceğine inanıyoruz.

Neden bizi seçmelisiniz?

Gümrükleme ve mevzuat danışmanlık hizmetlerinde, kalitemizi ve tecrübemizi sergilememiz en önemli ilkemiz olmuştur. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucunda oluşan referanslarımız ve uzun yıllardır bizimle çalışan firmalarımızın değerlendirmeleri yol gösterici olacaktır.
Bizim için başarı, size iyi hizmet vermektir.

İntermed Gümrük Müşavirliği

w-autog
1_BuEDVLWxLwIpuKp9d9IQNg