Monday, June 6, 2011     17:19
More Website Templates at TemplateMonster.com!

Hakkımızda

     1986 senesinden bu yana, kurucumuz GM Hakan KARACA'nın başkanlığında, birbirinden değerli ve tecrübeli personeli ile Gümrük Müşavirliği konusunda faaliyet gösteren grubumuz, 35. yılında INTERMED Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Şirketimiz, İthalat ve ihracat konusunda faaliyet gösteren birbirinden değerli, ulusal ve uluslararası firmalara, gümrükleme ve gümrük mevzuatı konularında, Türkiye dahilinde tüm gümrüklerde 34 yılı aşan süredir danışmanlık hizmetleri vermektedir.

     Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmalarımızın ithalat ve ihracat departmanı olarak görürüz. Bu sebeple Gümrük İdarelerine ve mevzuata karşı hukuki sorumlulukları da göz önüne alarak, danışmanlığını yaptığımız firmaların menfaatlerini gözetmeyi, korumayı ve en kaliteli biçimde temsil etmeyi ilke olarak benimsemişizdir.

     Müşteri memnuniyeti misyonumuzdur. Gümrükleme ve mevzuat danışmanlık hizmetlerinde, kalitemizi ve tecrübemizi sergilememiz en önemli ilkemiz olmuştur. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucunda oluşan referanslarımızın ışığında, verimli, başarılı, güvenli ve uzun vadeli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz.

     Bu inancımızı; sizlerle paylaşırken, işbirliğimizin hem sizleri, hem de bizleri mutlu edeceğine inanıyoruz.


SERTİFİKALARIMIZ

ISO 9001

ISO 27001

Misyonumuz

Anlayışımız

Şirket olarak kendimizi, hizmet verdiğimiz firmalarımızın ithalat ve ihracat departmanı olarak görürüz. Bu sebeple ayrı mekanlarda ama aynı ofiste imişiz gibi çalışmayı prensip edinmişizdir.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyeti misyonumuzdur.Gümrük idarelerine ve mevzuata karşı hukuki sorumlulukları da göz önüne alarak, danışmanlığını yaptığımız firmaların menfaatlerini gözetmeyi, korumayı ve en kaliteli biçimde temsil etmeyi ilke olarak benimsemişizdir.

Çalışmalarımız

7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz, müşterilerimize ithalat ve ihracat mevzuatının kanunlarının, yönetmeliklerinin ve diğer bağlantılı mevzuatının atıf yaptığı diğer konularda tüm güncel teknolojik imkanları kullanarak takip, bilgilendirme ve raporlama hizmeti vermektedir.

Neden bizi seçmelisiniz ?

Gümrükleme ve mevzuat danışmanlık hizmetlerinde, kalitemizi ve tecrübemizi sergilememiz en önemli ilkemiz olmuştur. Bu güne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonucunda oluşan referanslarımız ve uzun yıllardır bizimle çalışan firmalarımızın değerlendirmeleri yol gösterici olacaktır.
ISO 10002 ISO 37001 ISO 15408-3

ISO 15504-5 SA 8000

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Sertifikalarımızın tümünü görmek için buraya tıklayınız

Anasayfa | Hakkımızda | Hizmetler | Şubeler | Faydalı Linlker | İletişim
 Facebook I  Twitter I  LinkedIn I